;

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację podstawowych jej funkcji. Polityka prywatności

Firma NDS - KAUKAS POLAND z siedzibą w Bielsku-Białej założona została w roku 1992. W trakcie swojego rozwoju firma poszerzała ofertę o dywany importowane z Belgii, Bułgarii, Turcji oraz Indii i obecnie prowadzi sprzedaż do większości sklepów detalicznych w Polsce, które w swojej ofercie mają wszelkiego rodzaju pokrycia podłogowe. Firma NDS jest również dostawcą dywanów do kilku sieci handlowych. Równoległa ekspansja na tereny krajów graniczących z Polską pozwoliła na eksport towarów do Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Łotwy, Estonii oraz Rosji.

Zapraszamy do zapoznania się z ogólną ofertą  naszych dywanów.

Nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło nam na zbudowanie zaplecza logistycznego o zasięgu ogólnopolskim. Obecnie dysponujemy magazynem o łącznej powierzchni ok. 12 tys. m2. Dodatkowo w ruchu ciągłym porusza się kilka samochodów ciężarowych oraz  dostawczych obsadzone doświadczonymi kierowcami-hadlowcami.